Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

400-tysięczny Beneficjent Programu Czyste Powietrze

Program Priorytetowy Czyste Powietrze cieszy się wśród Polaków ogromnym zainteresowaniem. Liczba dotychczas złożonych wniosków przekroczyła 400 tysięcy. Wielkopolska ma 8% udział w strumieniu klientów, ale również i liczbie podpisanych umów o wsparcie finansowe, jak i wypłat.

W dniu 15 marca br. Prezes Zarządu WFOŚiGW w Poznaniu Jolanta Ratajczak oraz Zastępca Prezesa WFOŚiGW w Poznaniu Aleksandra Durkowska miały przyjemność spotkać się z Panią Iwoną mieszkanką Gminy Łęka Opatowska, 400-tysięcznym Wnioskodawcą Programu i przekazać jej piękny album o Polsce, z dedykacjami od Minister Klimatu i Środowiska Pani Anny Moskwy oraz Prezesa Zarządu NFOŚiGW Pana Pawła Mirowskiego. Panie Prezes spotkały się również z Wójtem Gminy Łęka Opatowska Panem Adamem Kopisem i odwiedziły Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze działający w Urzędzie Gminy. Współpraca z samorządem gminnym jest kluczowa dla zwiększenia liczby uczestników.
Pani Iwona z Gminy Łęka Opatowska realizuje kompleksowe przedsięwzięcie, korzystając z najwyższego możliwego finansowania. Dzięki Programowi Czyste Powietrze będzie mogła nie tylko wymienić dotychczasowe źródło ciepła, ale też zamontować mikroinstalację fotowoltaiczną i przeprowadzić termomodernizację swojego domu.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz punkty konsultacyjne Programu, uruchomione w 200 wielkopolskich gminach, oferują wsparcie merytoryczne dla wszystkich, którzy zdecydują się na skorzystanie z Programu. Pamiętajmy, że inwestycja w termomodernizację to nie tylko komfort i ekologia, ale też domowa ekonomia.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania wniosków w Programie Czyste Powietrze.

 

 

 

Wersja XML