Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

MojeStypendium.pl - postaw na swoją edukację!

Portal Moje Stypendium, prowadzony przez Fundację Dobra Sieć, jest największą w Polsce bezpłatną bazą ofert stypendiów w Polsce i za granicą. W bazie serwisu od początku jego istnienia zgromadzonych zostało blisko 15 000 ofert stypendiów, konkursów i staży! Na portalu regularnie publikowane są także artykuły o tematyce związanej ze stypendiami i edukacją - m.in. o rodzajach stypendiów czy gdzie szukać wsparcia na studia za granicą.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w Polsce i na świecie działają organizacje oferujące różnorodne programy stypendialne. Stypendium może pomóc m.in. sfinansować studia na wymarzonej uczelni osobom z małych miejscowości, umożliwić wyjazd na staż za granicę czy realizację projektu artystycznego.

Fundacja regularnie przeprowadza także badania systemu stypendialnego w Polsce. W 2021 roku ukazał się raport “Mapa stypendiów III” z największego w skali kraju, unikalnego badania społecznych programów stypendialnych w Polsce. Z raportu można dowiedzieć się m.in. kim są organizatorzy programów stypendialnych w Polsce, jakie typy stypendiów są najpowszechniejsze czy skąd pochodzą środki na realizację programów stypendialnych. Wszystkie publikacje i raporty z badań udostępniane są za darmo, w ramach misji społecznej Fundacji.

Działalność Fundacji obejmuje także wsparcie organizacji w tworzeniu, udoskonalaniu i promocji programów stypendialnych oraz pozyskiwaniu funduszy. 

W razie jakichkolwiek pytań, z Fundacją można kontaktować się pod adresem email: .

 MojeStypendium.pl – to dostępne, kompleksowe źródło informacji o stypendiach i innych możliwościach wsparcia rozwoju!”

Brak opisu obrazka

Wersja XML