Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

VI Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska

W piątek 27 sierpnia   2021 roku na kompleksie boisk sportowych „ORLIK” w Siemianicach rozegrany został VI Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska. Turniej rozpoczął się punktualnie o godz. 18:00 zbiórką wszystkich zawodników. Emocji było wiele, gdyż do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn. Eliminacje przeprowadzono w grupach, a najlepsi zagrali o główne trofeum. 

Po zaciętej rywalizacji turniej zwyciężyła, a tym samym „Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska” zdobyła drużyna „Gruby i Wściekli”. Drugie miejsce zajęła drużyna „Wielkopolanin Siemianice”, trzecie miejsce wywalczyli piłkarze „MIGLANCE FC”, a IV miejsce zajęła drużyna „Wolni Strzelcy”.

Dodatkowo przyznano wyróżnienia dla najlepszego zawodnika turnieju został nim Maciej Osesiak, najlepszym bramkarzem Maciej Kula, najlepszym strzelcem okazał się Przemysław Klepacz.  

Nad organizacją i bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie Karol Gąszczak i Jakub Broniszewski.

VI Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska zgromadził wielu zawodników, ale również i kibiców, którzy z wielkim zapałem dopingowali swoje drużyny.

Dla wszystkich była to wspaniała zabawa i rozrywka oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. Wójt Gminy pogratulował uczestnikom turnieju oraz podziękował za sportową rywalizację.

Organizatorem turnieju był animator sportu Przemysław Hendrys oraz Urząd Gminy Łęka Opatowska.

Gratulujemy wygranym oraz wszystkim uczestnikom tegorocznego turnieju  i zapraszamy do aktywności fizycznej na boisku ORLIK w Siemianicach.

 

 

 

Wersja XML