Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Festyn rodzinny

 

 

W niedzielne popołudnie, 22 sierpnia na boisku sportowym w Siemianicach odbył się Festyn Rodzinny.

Imprezę rozpoczęto od występu dzieci, które zaprezentowały swoje wokalno – muzyczne umiejętności. Swoje talenty prezentowali: Maja Skąpska, Malwina Kosińska i Szymon Bęben. Następnie na  scenie wystąpiło Opatowskie Stowarzyszenie Kulturalno – Sportowe.  Zespół pod kierownictwem Marka Kowalskiego  wykonał utwory  z repertuaru  ludowego. Najmłodsi uczestnicy mogli skorzystać z zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach  oraz atrakcji i konkursów przygotowanych przez animatorów z Akademii Twórczej Zabawy "A Kuku!".

Niestety w godzinach popołudniowych warunki atmosferyczne przerwały świetnie zapowiadającą się zabawę. Pokaz street workout odbył się w strugach deszczu. Na szczęście Zespół „Rock Station” rozgonił chmury i publiczność mogła wysłuchać wspaniałego koncertu w wykonaniu utalentowanej młodzieży.  Zwieńczeniem niedzielnego festynu był występ zespołu MASTERS. Wykonawca bawił  publiczność śpiewając swoje największe przeboje takie jak: „Żona moja”, „Portret do nieba”, „Serce do koperty”. Oczywiście nie obyło się bez słynnego bisu. Po koncercie wokalista rozdawał  autografy oraz wykonał pamiątkowe zdjęcia z fanami.

Festyn oprócz zabawy miał na celu promocję szczepień przeciwko COVID-19. Każdy mógł otrzymać szczegółowe informacje na temat szczepień oraz dostępnych szczepionek. Organizatorzy zorganizowali także mobilny punkt spisowy oraz punkt znakowania rowerów.

Wersja XML