Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Poznaj nową stronę internetową ZZO Olszowa!

Miło nam poinformować, że z myślą o potrzebach klientów ZZO Olszowa Sp. z o.o. oraz podążając za rozwijającą się technologią została zmodernizowana strona internetowa www.zzo-olszowa.pl

Dzięki swej funkcjonalności i bardziej przejrzystej szacie graficznej, treści będą czytelne, a dostęp do informacji wygodny.  Wprowadzono zmiany wierząc, iż nowa strona pozwoli na szczegółowe zapoznanie się z ofertą świadczonych usług przez Zakład Zagospodarowania Odpadów w Olszowie. Właściciel dołożył wszelkich starań, aby witryna umożliwiała łatwiejsze i szybsze odnalezienie poszukiwanych informacji. Strona jest dostępna zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych. Zapraszamy do serfowania!

Nowa uporządkowana witryna znajduje się pod dotychczasowym adresem: https://www.zzo-olszowa.pl/

Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem. W razie pytań bądź sugestii zapraszamy do kontaktu.

Obecnie wirtualny spacer ( https://www.zzo-olszowa.pl/images/prezentacja/ ) znajduje się w zakładce na stronie startowej w prawym bocznym panelu strony oraz po ze skrolowaniu strony w centralnym panelu z kafelkami według załączonych zrzutów. Zapraszamy do zwiedzania Zakładu on-line!

Strona internetowa powstała, jako jedno z działań informacyjno-promocyjnych Projektu „Modernizacja i rozbudowa Zakładu Zagospodarowania Odpadów w miejscowości Olszowa” dofinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Wersja XML