Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Warsztaty z eko - kosmetyków

W ubiegłym tygodniu w sali widowiskowej Urzędu Gminy  odbyły się warsztaty z tworzenia ekologicznych kosmetyków w ramach projektu „Zmiana zaczyna się od działania konkursy, warsztaty, imprezy upowszechniające wiedzę ekologiczną w Gminie Łęka Opatowska” współfinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska   i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Podczas spotkania uczestniczki warsztatów poznały tajniki tworzenia naturalnych kosmetyków. Na zajęciach powstały m.in. nagietkowo – lawendowy balsam regenerujący S.O.S, odżywczy puder kąpielowy  kojący  zmysły i ciało, łagodzący puder do ciała, olejek aromaterapeutyczny do zadań specjalnych. Uczestniczki nauczyły się, w jaki sposób z produktów dostępnych w domu  lub okolicznych sklepach stworzyć niezwykłe kosmetyki pielęgnacyjne i niebanalne prezenty dla bliskich lub dla siebie. Poznały sekrety naturalnych źródeł piękna i radości. Podczas warsztatów panie poznały tajniki wiedzy na temat naturalnych technik relaksacji, które z powodzeniem można wykorzystywać w codziennym życiu. Warsztaty prowadziła pani Adriana Sadkiewicz - pasjonatka kosmetyki naturalnej. Od wielu lat prowadzi autorskie warsztaty hobbystyczne, a także redaguje artykuły do prasy i portali kobiecych. Z powodzeniem prowadzi inspirujący blog Lilinatura.pl. o tematyce kosmetyki naturalnej.

„Jestem pasjonatką kosmetyki naturalnej! Tworzę przepisy na domowe kosmetyki, inspiruję, pomagam rozwijać się twórczo i kreatywnie. Od wielu lat prowadzę autorskie warsztaty. Szczególnie ukochałam sobie “słodycze” kosmetyczne, o których napisałam książkę.  Zaczynałam od podstaw, wzorowałam się na zachodnich manufakturach, tworzyłam społeczność zainteresowaną tym, jakże wspaniałym, tematem. Uwielbiam nauczać, uwielbiam inspirować i podglądać, jak uczestniczki moich warsztatów tworzą własne kosmetyczne cuda, jakie są potem z siebie dumne i piękne” – powiedziała pani Adriana.

 

 

 

Wersja XML