Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Spotkanie z Jubilatami

W Urzędzie Gminy gościli Państwo Irena i Tadeusz Szubertowie z Łęki Opatowskiej świętujący w 2022r. Złote Gody Pożycia Małżeńskiego. Małżonkowie nie mogli być obecni podczas uroczystego spotkania z tegorocznymi Jubilatami, w związku z czym zostali zaproszeni przez Wójta Gminy na spotkanie dnia 07 października 2022r.

Jubilatów powitała Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Monika Sarnowska - Stempniewska gratulując wspaniałej rocznicy, że mimo wielu przeciwności losu wytrwali w jednym związku pół wieku.

Wójt Gminy – Adam Kopis pogratulował małżonkom pięknego jubileuszu i życz wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku oraz doczekania kolejnych jubileuszy. Następnie Wójt Gminy dokonał aktu dekoracji Jubilatów medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Jubilaci otrzymali listy gratulacyjne, upominki i kwiaty.

Państwo Irena i Tadeusz Szubertowie związek małżeński zawierali 15 stycznia 1972r. w Opatowie. Ślub Kościelny odbył się tego samego dnia w Kaplicy w Rakowie. Małżonkowie wychowali dwoje dzieci: córkę Aleksandrę i syna Waldemara. Doczekali się 2 wnuków.

Małżonkowie powtarzają, że przeżycie razem pięćdziesięciu lat wymaga na pewno dużej sztuki kompromisu, umiejętności porozumiewania się no i wzajemnej miłości przede wszystkim, a prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek. Jubilaci udostępnili nam swoją fotografię ślubną.

Bardzo dziękujemy zacnym Jubilatom za udział w spotkaniu i życzmy długich lat w zdrowiu i w szczęśliwym związku małżeńskim.

 

 

Wersja XML